fbpx

Niestandardowa rekrutacja

Jak znaleźć dobrego pracownika?

Postaw na REKRUTACJĘ POZA UTARTYMI SZLAKAMI.

Co robisz, gdy szukasz kandydatów do pracy? Krążysz po LinkedInie? Wysyłasz na zimno wiadomości z propozycją pracy? Wrzucasz ogłoszenie do sieci? W ten sposób znajdziesz dobrego specjalistę, ale Tobie zależy też na zaangażowaniu i pasji, które zbudują między Wami flow. Dlatego zróbmy rekrutację inaczej.

Rekrutacja, która pasuje do twojej firmy?

Wyłącznie!

7

Kto powiedział, że masz robić to, co wszyscy, żeby znaleźć superspeca do swojego teamu? W rekrutacji wykorzystuję metodę Design Thinking – dobieram proces rekrutacji do potrzeb Twojej firmy, a nie na odwrót. Żadnych schematów. Twoje dotychczasowe działania to dla mnie cenna wiedza, ale nie trzymam się ich za wszelką cenę. Sprawdzam, testuję, pytam i analizuję. A potem wybieram po prostu to, co działa. U Ciebie.

N

1. ROZMOWA

Rozmawiamy, abym mógł poznać Twoje potrzeby.

N

2. OFERTA

Tworzę, a następnie przedstawiam gotową ofertę.

N

3. Realizacja

Ustalamy osobę do kontaktu (manager zatrudniający) i zaczynamy realizację.

Co zyskasz dzięki rekrutacji ze mną

Zobacz!

7
u

Poznasz dokładnie swoją grupę docelową

Zgromadzę dla Ciebie informacje o potencjalnych kandydatach. Dowiem się, jakie są ich preferencje, obawy i oczekiwania. Potem napiszemy ofertę, której trudno będzie się oprzeć.

Wyjdziesz poza LinkedIna

Zbadam, gdzie spędzają czas w sieci. Twoi potencjalni kandydaci. LinkedIn jest ok, ale co powiesz na “miękką” rekrutację na Facebooku? Wspólni znajomi mogą zdziałać cuda.

w

Skorzystasz z moich kontaktów

A mam ich naprawdę sporo. Wśród 5 tys.kontaktów na Facebooku i 22 tys. na LinkedInie na pewno znajdzie się ktoś, kto pasuje do Twojej firmy. Dotrę nawet do osób, które nie szukają aktywnie pracy.

Dowiesz się, co działa, a co nie

Nie marnujesz czasu i zasobów firmy na coś, co nie daje efektów. Cały czas sprawdzam skuteczność procesu rekrutacji i w razie potrzeby proponuję nowe rozwiązania.

I najważniejsze – znajdziesz pracownika. Tego jednego jedynego. Bo ekspert i świetny kumpel zza biurka to może być jedna osoba.


Porozmawiamy o tym?

 

Jak poszukamy kandydatów do pracy?

Ty decydujesz.

7

Możesz wybrać współpracę ze mną w dwóch modelach:

niestandardowa rekrutacja

MODEL 1

Na podstawie Twoich oczekiwań i potrzeb znajduję dla Ciebie dobrze dopasowanego kandydata i umawiam spotkanie rekrutacyjne.

niestandardowa rekrutacja

MODEL 2

Uczestniczę w procesie rekrutacji i pomagam ocenić, czy kandydat pasuje do kultury organizacyjnej Twojej firmy i ma potrzebne “miękkie” umiejętności.

Jak rekrutuję pracownika?

Same konkrety.

7
niestandardowa rekrutacja

Każda kolejna rekrutacja lepsza od poprzedniej?

Oczywiście!

Podczas rekrutacji ze mną otrzymasz arkusze, dzięki którym monitorujesz źródła kandydatów, koszty rekrutacji pracownika oraz zwrot z inwestycji. Wykorzystasz te dane, aby lepiej zaplanować kolejne rekrutacje.

Czy potrafię znaleźć dobrego pracownika?

Sprawdź opinie!

7

„Maciek jest bardzo utalentowanym i niesamowicie profesjonalnym rekruterem. Stale dba o swój rozwój i ciężko pracuje na swój sukces. Profesjonalnie podchodzi do całej rekrutacji. Jest bardzo pomocny i szybko nawiązuje kontakt. Mistrz networkingu.

Ewelina Łakoma

Junior UX designer

„It was a pleasure working with Maciej who helped my company with several recruitments. What was extremely positive was Maciej’s dynamic in the especially competitive field – Blockchain. Without a doubt, I can recommend Maciej as a professional HR manager to anyone who is looking for more unconventional methods of acquiring talent for the projects!”

Mateusz Mach

Founder & CEO

Maciek to profesjonalista w każdym detalu a do tego jest cierpliwy i życzliwy, dzięki czemu zdecydowanie wyróżnia się na HRowym rynku. Potrafi zrozumieć, wesprzeć radą. Doskonale buduje relacje, które nie kończą się razem z podpisaniem umowy. Polecam!”

Daniel Janik

Account Manager

„Maciek has supported 1000 realities in the process of sourcing top talents. It was challenging, as the candidates with required skill set were not easy to find, but he has managed to successfuly fill 3 job posts in our company. He has profoundly understood our needs, familiarize himself with all technical details related to our expectations from a future employee. Programming and math jargon was not an issue for him. Meanwhile, he was always supporting us in Employer Branding and general HR consulting area. Strongly recommend working with Maciek!”

Justyna Janicka

VR/AR Expert

Sprawdź, kto zaufał moim umiejętnościom.

97,5% skuteczności w działaniach przez 8 lat pracy!

7

Zastanawiasz się, jak zrekrutować pracownika?

Wyjdźmy poza schematy!

7

15-minut rozmowy o tym, jak poszukamy pracownika dla Twojej firmy. Bez zobowiązań.

Umów się na darmową konsultację online.

* Zgoda na przetwarzanie danych

Ma Stęga

ul. Świętego Filipa 23/4
31-150 Kraków

E-mail: ma@mstega.com