fbpx

moderacja paneli dyskusyjnych

ROZMOWA POD KONTROLĄ, ALE NA PEŁNYM LUZIE.

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ
MODEROWANY PANEL DYSKUSYJNY?

Pomogę Ci zorganizować i przeprowadzić spotkanie podczas eventów, konferencji związanych z HR-em, rozwojem sturtupów, rekrutacją oraz employer brandingiem. Będę czuwał, żeby wszystko poszło zgodnie z planem. A atmosfera? Ma się rozumieć, że świetna. Porozmawiamy o Twoim evencie?

MODEROWANIE PANELU DYSKUSYJNEGO

Czym mogę zająć się dla Ciebie?

7
N

1. KONTAKT Z PRELEGENTAMI

Przed panelem zdzwaniam się z osobami biorącymi udział w dyskusji, by omówić poruszane zagadnienia i dograć szczegóły organizacyjne.

N

2. MERYTORYCZNA MODERACJA DYSKUSJI

Dbam o wysoki poziom merytoryczny rozmowy. Udzielam głosu odpowiednim osobom, zadaję pytania i podsumowuję wypowiedzi uczestników.

N

3. ANGAŻOWANIE ODBIORCÓW

Włączam widownię w dyskusję, aby spotkanie miało żywy przebieg, i moderuję część związaną z pytaniami słuchaczy.

Organizacja spotkań

HR/ startupy / rekrutacja / employer branding

Co zyskasz dzięki mojej moderacji?

7
$

Udział sprawdzonych specjalistów

Zastanawiasz się, kogo zaprosić jako eksperta? Mam dobre rozeznanie w branży HR. Wiem, kto potrafi mówić tak, że trudno oderwać uszy. Skontaktuję się z nim i uzgodnię wystąpienie podczas Twojego eventu.

$

Merytoryczna dyskusja prowadzona na luzie

Podczas spotkania łączę moją wiedzę z zakresu rekrutacji i employer brandingu z lekkim humorem. Umiem spojrzeć na poruszane tematy z dystansem. Gadające głowy? W żadnym razie. Wyłącznie szczera rozmowa fajnych ludzi.  

$

Pełna kontrola nad przebiegiem dyskusji

Pilnowanie kolejności wystąpień, czasu i interakcji między uczestnikami? Biorę to wszystko na siebie. Ty możesz spokojnie zająć się w tym czasie innymi obowiązkami jako organizator. No i czekać na opinie zachwyconych uczestników.

SPRAWDŹ MOJE DOŚWIADCZENIE

jako moderatora paneli dyskusyjnych.

7

Skąd wiem, jak powinna wyglądać udana dyskusja ekspercka na temat rekrutacji i employer brandingu? Sam co roku biorę udział w wielu branżowych eventach zarówno jako moderatorka, jak i ekspertka. Występuję z prelekcjami, publikuję i prowadzę szkolenia. Angażuję się w społeczności online skupione wokół tematyki HR. Chcesz wiedzieć więcej? 

czy to ja?

7

Wciąż zastanawiasz się, czy to właśnie ja jestem osobą, która powinna poprowadzić Twoje wydarzenie? Powiem Ci, że poznawanie nowych ludzi, wymiana myśli, grupowe dyskusje i skupianie uwagi innych na sobie to coś, co mam we krwi. A na dodatek świetnie potrafię odnaleźć się w nowych sytuacjach. Tak w każdym razie twierdzi badanie Gallupa. Poznaj mnie bliżej. Może stwierdzisz, że jest nam bardzo po drodze.

Jak udają się dyskusje, które moderuję?

Sprawdź, co mówią Ci, którzy wzięli w nich udział.

7

Nie jestem fanem paneli i gadających głów, ale Maciek potrafi robić to tak, że wydobywa z panelistów to, co w nich najlepszego – zadaje trafne pytanie, robi dobrą atmosferę, nie pozwala lać wody. Miałem okazję uczestniczyć w meetupie WebskiHR i uczestniczyć w panelu prowadzonym przez Maćka i było to jedno z najlepiej poprowadzonych rozmów, w jakich miałem okazje uczestniczyć. Brawo Maciek!

Marcin Sokołowski

CEO, Sharebee

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ
MODEROWANY PANEL DYSKUSYJNY?

Skontaktuj się ze mną. Sprawdźmy, jak mogę Ci pomóc!

7

Umów się na darmową konsultację online.

* Zgoda na przetwarzanie danych

Ma  Stęga

ul. Świętego Filipa 23/4
31-150 Kraków

E-mail: ma@mstega.com