fbpx

Mentoring i audyt procesu rekrutacji

jak reKrutować najlepszych?

Pracujesz w HR-ach i chcesz rekrutować najlepszych kandydatów?

Na spokojnie i bez marnowania czasu? Pomogę Ci to osiągnąć! Działamy? 

Przemyślany proces rekrutacji i pewne efekty?

To da się zrobić!

7

Jak znaleźć kandydata, który idealnie pasuje do oczekiwań klienta? Jakie narzędzia przyspieszą proces rekrutacji? Jak zaplanować etapy rekrutacji? I jak dogadać się z managerem zespołu? Gdy jesteś rekruterem, takie pytania to Twoja codzienność. Przez wiele lat też je sobie zdawałem, pracując dla wielu startupów w Polsce i w UK. W końcu wypracowałem własne sposoby na rekrutację, dzięki którym docieram do świetnie dopasowanych kandydatów. I to bez miesięcy poszukiwań.

Moje metody rekrutacji?

Wyjdźmy poza schematy.

7

Szukając kontaktów biznesowych, wciąż koncentrujesz się na LinkedInie? Pokażę Ci o wiele bardziej efektywne metody wykorzystania networku. Nie wiesz, jak dotrzeć do najlepszych w branży, którzy nie szukają aktywnie pracy? Odkryjmy siłę społeczności branżowych i stojących za nimi influencerów.

NAD CZYM MOŻEMY POPRACOWAĆ PODCZAS MENTORINGU?

Ustalmy to razem!

7

Chcesz jak najtrafniej określić profil kandydata

Poznasz triki, dzięki którym szybko zgromadzisz kompletne informacje o kandydacie zarówno w zakresie kompetencji “twardych”, jak i “miękkich”.

Chcesz lepiej badać potrzeby kandydatów

Podrzucę Ci sprawdzone metody, aby poznać oczekiwania i obawy kandydatów. Zobaczysz, jak wykorzystać tę wiedzę w procesie rekrutacji.

Chcesz dostosować etapy rekrutacji pracownika do potrzeb firmy

Przyjrzę się etapom Twojej rekrutacji i podpowiem, czy sprawdzą się w przypadku konkretnej rekrutacji. Wspólnie zastanowimy się, co warto potencjalnie zmienić.

Chcesz trafnie dobrać metody rekrutacji pracownika do firmy

Powiem Ci, jak określić dokładnie potrzeby i dobrać do nich metody rekrutacji. Zbudujesz i rozwiniesz relację z managerem zespołu.

Chcesz przyspieszyć proces rekrutacji pracownika

Pokażę Ci, jakie narzędzia możesz wykorzystać, aby skrócić czas sourcingu – LinkedIn Lite, Github, Stackoverflow, Meetup, Slack.

Chcesz rozwijać własne kompetencje w zakresie rekrutacji

Pomogę Ci rozwinąć sieć kontaktów i relacje biznesowe.

To coś dla Ciebie?

 Wpadnij do mnie na konsultację online.

Jak pracuję podczas mentoringu?

Czysta praktyka.

7

Podczas mentoringu i audytu procesu rekrutacji wykorzystuję metodę Design Thinking – dobieram formę współpracy i tematykę do Twoich potrzeb. Sprawdzamy, testujemy i analizujemy. A potem dobieramy rozwiązania, które pasują do Ciebie i Twoich rekrutacji. Praca ze mną to realne wsparcie. Nie mówię Ci, co masz robić, ale wspólnie z Tobą działam. Krok po kroku sprawdzamy, co zmienić, aby po Twojej rekrutacji firma zyskała świetnego pracownika, a Ty – świetne rekomendacje.

U

audyt dotychczasowych rekrutacji

Z

analiza case study

ćwiczenia w postaci scenek sytuacyjnych

Ale czy mój mentoring naprawdę działa?

Oni twierdza, że tak!

7

Maciek jest specjalistą w wielu obszarach HR, od rekrutacji, poprzez employer branding i wspieranie kultury organizacyjnej do konsultingu managerskiego. Jego otwartość, chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem niesamowicie inspirują i dają przydatne wskazówki, niezależnie od tego, czy stawia się w HR pierwsze kroki, czy jest się doświadczonym specjalistą. Myślenie out-of-the-box to mocna strona Maćka, polecam więc zwrócenie się do niego z wszelkimi niewygodnymi tematami ze świata HR, będziecie zaskoczeni, ile inspiracji wniesie taka rozmowa 🙂 Jeśli interesuje Was budowanie talent pipeline poprzez networking lub stosowanie go w innych obszarach biznesu, to z pewnością dobry adres!

Bogusia Żukowska

HR Consultant, Avantida

Jak kraść to miliony, a jak się uczyć, to od najlepszych! Bez cienia wątpliwości polecam więc rozwijanie skrzydeł i naukę pod okiem Maćka. Jako mentor przekazuje ogrom merytorycznej, wartościowej wiedzy, stawia wyzwania i motywuje do pracy. Służy radą, dzieli się sprawdzonymi wskazówkami i udowadnia, że profesjonalizm może iść w parze z serdecznością i otwartością. Polecam! 

Agnieszka Dombrowska

HR Manager, skygate.io

Chcesz robić lepsze hr-y?

Porozmawiajmy o tym.

7

15-minut rozmowy o tym, jak usprawnić Twój proces rekrutacji. Spotkaj się ze mną bez zobowiązań.

Po prostu zobaczmy, czy mogę coś dla Ciebie zrobić.

Umów się na darmową konsultację online.

* Zgoda na przetwarzanie danych

Ma  Stęga

ul. Świętego Filipa 23/4
31-150 Kraków

E-mail: ma@mstega.com